Biuro rachunkowe RARPIT – Twój zaufany partner

Biuro rachunkowe RARPIT już od 2015 roku wspiera klientów w zakresie usług księgowych. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania, bazując na wieloletnim doświadczeniu i stale pogłębianej wiedzy. Współpracujemy z klientami z całej Polski, dzięki możliwości zdalnej obsługi.

księgowa białystok
firma księgowa białystok

Obsługa spółek i działalności gospodarczych

Biuro rachunkowe RARPIT posiada certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, który potwierdza nasze kompetencje. Zajmujemy się obsługą finansową spółek i działalności gospodarczych, bez względu na branżę czy wielkość przedsiębiorstwa. Wykonujemy również raporty i analizy ekonomiczne.

Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania firmy, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się przepisami podatkowymi i  skomplikowanymi procedurami rejestracyjnymi. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, dbając o ich poprawność i terminowe złożenie do odpowiednich organów, a następnie możemy zająć się prowadzeniem księgowości Twojego biznesu.

Profesjonalna obsługa kadr i płac

Niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników, każda firma wymaga rzetelnie wykonanych rozliczeń czy przeprowadzenia analiz, które mogą pomóc w rozwoju przedsiębiorstwa. W związku z tym, oferujemy specjalistyczne prowadzenie kadr i płac. Zajmujemy się nie tylko rozliczeniami związanymi z wypłatą wynagrodzeń. Możesz powierzyć nam również prowadzenie ewidencji urlopowej, przygotowywanie świadectw pracy dla poszczególnych pracowników, a także rozliczanie
PIT-11.

usługi księgowe białystok

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca z naszym biurem rachunkowym wiążę się z istotnymi korzyściami. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz solidność i dokładność w działaniu. Chcąc oferować usługi najwyższej jakości, stale dbamy o to, aby podnosić swe kwalifikacje i rozszerzać zdobytą już wiedzę. Stawiamy na stałą i jasną komunikację z klientem, a każda współpraca jest przez nas traktowana w sposób indywidualny. Dzięki temu możemy być elastyczni, co przekłada się na zaoferowanie działań dostosowanych do specyfiki danego biznesu.
W codziennej pracy nie zapominamy o bezpieczeństwie. Udostępniamy klientom wewnętrzny, chroniony system, który umożliwia przesyłanie wszelkich dokumentów oraz prowadzeniu archiwum, w którym znajdują się wszystkie rozliczenia. Dzięki temu, podejmując współpracę z naszym biurem, zyskujesz swobodny wgląd w dokumentację. Posiadamy również obowiązkowe i dodatkowe ubezpieczenie prowadzonych usług księgowych.

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy różne metody kontaktu, dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb. Możesz skontaktować się z nami telefoniczne, mailowo lub za pomocą dedykowanego formularza. Jesteśmy również otwarci na spotkanie bezpośrednie. Niezależnie od wybranej przez Ciebie formy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Stawiamy na profesjonalną obsługę, a wszystkie zlecenia przyjmujemy na bieżąco.
W RARPIT każdy może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.